RODUSLAVA A PATHIK SHOES

Jak jsme našli propojení Roduslava oblečení Pathik shoes bosých bot? 

Protože si myslíme, že návrat k přírodě a jejím principům je důležitý. Přirozeně se chceme cítit dobře pohodlně.

Roduslava nabízí výrobky ze lnu, jehož kvality již v průběhu staletí ocenili naši předkové. Z nezbytného praktického hlediska je jeho údržba snadná a jednoduchá, dobře se pere a rychle schne. Na těle je nejen příjemný, jemný, ale ještě v sobě nese svoji vlastní silnou energii, která má neuvěřitelnou schopnost navodit v nás pocit klidu a soustředění. A to je s určitostí dnes vhodné pro každého. V nabídce kolekce si vyberou dámy i pánové právě pohodlné a přitom velmi přívětivé oblečení do zaměstnání i pro volný čas včetně doplňků.

Přirozený pohyb našich nohou je základem zdravého spojení s Matkou Zemí. Čím větší možnost máme být jí blíž, téměř se jí přímo dotýkat, tím víc můžeme vnímat její podporu, sílu a ochranu.

Existuje cesta, jak zachovat konvenční zvyklosti a současně si dopřát ten neopakovatelný pocit dotýkání se Země. Se stejným záměrem, návratem k přirozenosti a využití přírodních materiálů pracuje firma Pathik shoes, která vyrábí tzv. „bosé boty“. Respektují jedinečnou schopnost našich nohou, které samy o sobě dostatečně mohou dokonale vykonávat všechny funkce, které nám byly dány. Dávají jim dostatek prostoru, volnosti, smyslových podnětů a aktivního pohybu.

Dopřejte svému tělu laskavou péči volnost přirozenosti.

Vyzkoušejte pohodlné lněné oblečení Roduslava a boty Pathik shoes- třeba nyní v naší LETNÍ SOUTĚŽI.

roduslava-nova-kolekce-boty-lores0004    roduslava-nova-kolekce-boty-lores0003