Ťuk, ťuk....vstávej medvěde....jaro i Pathik shoes jsou tu!

 

Přepravce ZÁSILKOVNA je v měsíci únoru ZDarMA

Testujeme nového dopravce. Dovolujeme si proto nabídnout v měsíci únoru doručení ZDARMA po území ČR a  SR ke všem objednávkám Pathik shoes.


VYUŽÍT AKCE A OBJEDNAT

 

Jaro se blíží. Neprošvihněte své AMELÍNY

Viděli jste to včera venku? Jaro už vystrkuje růžky. Dámy, jste připraveny a máte své balerínky? Doporučujeme si je pořídit dříve, dokud je bohatý výběr barev i velikostí. 

​Nicméně i když nebude vaše oblíbená barva nebo velikost, je ideální čas zajistit si dodání včas... než vypukne PEKLO :-) JARNÍCH nákupů.


PROHLÉDNOUT SI SVOJE BALERÍNY

 


BĚŽECKÁ klinika – VÝUKA BĚHU – AKCE „WIN-WIN“
Speciální nabídka WIN-WIN pro běžce, kteří to myslí vážně!!! Protože JÁ to vážně myslím ;-)

      

 

 

 

 

 

Dvacet z vás, jež se objednají na VÝUKU BĚHU a dodrží pravidla (viz níže), NEJEN že se naučí používat své tělo při běhu správně, ale dokonce dostanou ZPĚT CELOU ČÁSTKU, kterou za své lekce běhu zaplatili. Možná se ptáte, co je WIN-WIN a proč bych to dělal? Tady jsou odpovědi:

  1. WIN-WIN: Jde o princip, kdy obě strany získávají. Tedy vy dostanete info a praktické návody, cviky a doporučení, jak běhat a cvičit. Já (Pathik) získám studijní materiál.
  2. Proč? Většina běžců se objedná a přijde jednou, dostane info a už se nikdy neobjeví. To ale nestačí ani mně ani běžci. Potřebuji vidět, jaké jsou výsledky (pokud samozřejmě zužitkovává informace, rady a praktikuje cviky, jež dostal za „domácí úkol“. Teprve při třetí, čtvrté návštěvě s intervalem min. 14 dní, mohou být vidět výsledky. Tak proto :)                                                    

 

VÝUKA BĚHU


 

Mladý kokos na Fundlift
Podpořme podnikání dobrého projektu 

 
Každý dobrý projekt dojde do fáze, kdy potřebuje prostředky pro rozvoj. Ale zdaleka ne vždy máme možnost účastnit se toho my, běžní lidé. Ale kampaň na Fundlift.cz nabízí každédu z nás přispět a zároveň tak investovat do své budoucnosti.

 
Představte si to jako akcie - kupujete si akcie ​a to, že jste​ stali společníkem ve firmě​. Představte si to, že jste společníkem ve firmě. V inovativní, prosperující a akční firmě, jako je „Mladý kokos“. Líbí se vám to? Tak do toho jděte! Jak tým Mladého kokosu znám, bude to stát za to a bude to BOMBA!!!
 
 

 

To je pro dnešek vše.

Přejeme bezva den a těšíme se na vás zase únoru,


Pathik shoes

www.pathikshoes.czinfo@pathikshoes.cz
Dukelských hrdinů 909/50, 170 00,  Praha 7


 Pathik
Barefoot obuv Pathik shoes si můžete vyzkoušet v kamenné prodejně Stromka Centrum v Praze, Dukelských hrdinů 909/50, otevřeno je každý všední den od 10 do 19 hod. Také můžete nakupovat i online na našem eshopu a boty si nechat dovézt domů službou DPD nebo vyzvednout v Zásilkovně.

Nabídka platí pouze pro maloobchodní zákazníky.