Výuka běhu

Vítejte tam, kde jsme připraveni pomoci!

Naším cílem a vizí je pomoci vám zlepšit váš pohyb a je v podstatě jedno, zda se jedná o běžnou chůzi po městě, v přírodě nebo je váš cíl i závodní běh. Zkrátka tak, abyste uměli své tělo používat jak je pro něj přirozené a zároveň bezpečné. Objevte s námi kouzlo toho, co vlivem prostředí a doby tak často zapomínáme..... přirozeně se hýbat....

Naučte se ve výuce chůze jak správně chodit, držet tělo, pokládat nohu a jak neoperativním zásahem zlepšit zdravotní problémy jako hallux vagus, plochou nohu, plantární fascitidu, patní ostruhy, bolesti kolen, kyčlí, zad apod. Dostanete jednoduchý individuální program vedoucí k přirozenému a zdravému pohybu s doporučením na vhodnou obuv.

Výuka běhu Vám pomůže k přechodu ke zdravému a přirozenému běhu. Zlepšíte si techniku, která souvisí s rychlostí a vytrvalostí, odstraníte si bolesti a budete preventivní vůči zranění. Během konzultace s trenérem dostanete zhodnocení Vaší současné běžecké boty, individuální program odstraňující specifické problémy a video analýzu srovnávající Váš běh před a po výuce.

Obě lekce jsou jednorázové a vhodné pro každého v jakémkoliv věku.

Zde se můžete podívat jak vypadají techniky běhu https://vimeo.com/vivobarefoot/barefoot-running-with-lee-saxby

 

 

 

 

Certificate BTR - Filip Pathik Vystavel

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.